Dell 23.8" E2421HN IPS - gejmerski monitor
| SKU | 33183 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| EAN | 5397184409527 |
Nema na stanju
Cena:
24.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Dell 23.8" E2421HN IPS - idealan monitor za gejming premium kvaliteta.
Dell 23.8" E2421HN IPS 23.8-inčni monitor idealan je za gameplay na svakom nivou. IPS monitor (1.920 x 1.080) sa brzinom osvežavanja od 60Hz dizajniran je za potpuno uživanje u gamingu i office poslovima.

Ključne karakteristike:
- 23.8 inča
- IPS
- 5ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Dell |
| Tip | Monitor |
| Model | E2421HN |
| Boja | Crna |
| Veličina | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | 3H hard coating, Anti-glare |
| Prikljičci | 1x HDMI 1.4, 1x VGA |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 550.6 x 171.00 x 419.7 mm |
| Težina | 4.27kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33183 |
|---|---|
| Brend | Dell |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5397184409527 |
| Dijagonala | 24'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
24.999 RSD



Login and Registration Form