BENQ 27" PD2705U UHD IPS LED monitor za tvoj računar!
| SKU | 37263 |
|---|---|
| Brend | BenQ |
| Datum Izlaska | 12.03.2023 |
| EAN | 4718755086458 |
Nema na stanju
Cena:
50.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
BENQ 27" PD2705U UHD - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
BenQ 27 EX2710Q LED Gaming monitor idealan je za gameplay na svim levelima. IPS monitor (3.840 x 2.160) sa brzinom osvežavanja od 60Hz dizajniran je za gaming i svakodnevne poslove.
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- IPS panel
- 1ms
- 1.07 milijardi boja
Specifikacija:
| Proizvođač | BenQ |
| Tip | Monitor |
| Model | PD2705U UHD IPS LED |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni konstrast | 1200:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | HDCP, AMA, AMD FreeSync™ technology, High dynamic range (HDR) |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.4, 2x HDMI 2.0, 1x 3.5mm, 2x USB 3.0, 1x USB tip B |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2x 2W |
| Podržane tehnologije | HDCP, Black eQualizer, AMA, Brightness Intelligence Plus (B.I.+), Color Weakness, HDRi |
| Dodatne mogućnosti | Tilt, Podesivost po visini, Swivel, Kensington security |
| Težina | 9.3kg |
| Dimenzije (Š x D x V) | 614mm x 256.8mm x 450.8mm ~ 560.9mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37263 |
|---|---|
| Brend | BenQ |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 12.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718755086458 |
| Dijagonala | 27'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | 4K UHD |
| Rezolucija | 3.840 x 2.160 |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
50.499 RSD



Login and Registration Form