AOC 27" G2790PX TN WLED - gejmerski monitor
| SKU | 32542 |
|---|---|
| Brend | AOC |
Nema na stanju
Cena:
38.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
AOC 27" G2790PX TN WLED - monitor za PC.
Acer 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. Osetite poptupno novi gejming svim korisnicima. Sa AMD FreeSync™ Premium technology, Low Blue Light Mode delovaće vam kao da neke igre nikada do sada niste ni igrali. Iskusite kako igra zaista treba da uživa.

Ključne karakteristike:
- 27 inča
- 1.920 x 1.080
- 144Hz refresh rate
- TN panel
- AMD FreeSync™ Premium technology, Low Blue Light Mode
Specifikacija:
| Proizvođač | AOC |
| Tip | Monitor |
| Model | G2790PX TN WLED |
| Boja | Crno-siva |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | TN |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 50.000.000:1 |
| Osvetljenje | 400cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Uglovi gledanja | 160° horizontalni, 170° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 144Hz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | AMD FreeSync™ Premium technology, Low Blue Light Mode, 3H, Flicker-free |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 2.0, 1x 3.5mm, 1x VGA, 1x VGA D-Sub, 4x USB 3.0 |
| Dodatne mogućnosti | Pivot, Podesivost po visini, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 614.9 x 199.51 x 536.4 mm |
| Težina | 6.4 Kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32542 |
|---|---|
| Brend | AOC |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| Dijagonala | 27'' |
| Frekvencija | 144Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
38.499 RSD



Login and Registration Form