ACER Nitro QG241Yb 75Hz - monitor
| SKU | 34719 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Datum Izlaska | 16.06.2022 |
| EAN | 4710180378504 |
Nema na stanju
Cena:
17.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Acer Nitro QG241Y 75Hz - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
Nitro QG241Y 75Hz, 24-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. VA monitor rezolucije 1920 x 1080 sa brzinom osvežavanja od 165Hz dizajniran je za gaming i svakodnevne poslove.
Ključne karakteristike:
- 24 inča
- VA panel
- 75Hz
- 1ms
Specifikacija:
| Proizvođač | ACER |
| Tip | Monitor |
| Model | Nitro QG241Y 75Hz |
| Boja | Crna |
| Veličina | 24 inča |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni konstrast | 3.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 75Hz |
| Uglovi gledanja | 178° vertikalni, 178° horizontalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Flicker-free |
| Prikljičci | 2x HDMI |
| Zvučnici | / |
| Podržane tehnologije | AMD FreeSync™ technology |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Težina | 3.85kg |
| Dimenzije (Š x V x D) | 540.2 x 411.7 x 220.7 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34719 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 16.06.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710180378504 |
| Dijagonala | 24'' |
| Boja | Crna |
| Model | Nitro Gaming |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
17.499 RSD



Login and Registration Form