Marvo MS003 ergonomski office miš.
| SKU | 52794 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| EAN | 6932391927663 |
Na stanju
Cena:
1.099 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Marvo MS003 White - odličan miš za svakodnevni rad za računarom.
Marvo MS003 White miš poznatog brenda.Žično povezivanje i ergonomski dizajn omogućavaju lagodan rad tokom celog dana. Miš poseduje 3 standardna tastera velike izdržljivosti
Ključne karakteristike:
- Office miš
- Žično povezivanje
- DPI 1000
Specifikacija:
| Proizvođač | Marvo |
|---|---|
| Tip | Miš |
| Model | MS003 White |
| Senzor | Optički |
| Broj tastera | 3 |
| Životni vek tastera | ~ 3 miliona klikova |
| Podesiva rezolucija DPI | Ne |
| Dimenzije | 115 x 63 x 38 mm |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Težina | 60 g |
| Dužina kabla | 1.3 m |
| Boja | Bela |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 52794 |
|---|---|
| Brend | Marvo |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6932391927663 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 1000 |
| Boja | Bela |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
1.099 RSD



Login and Registration Form