Logitech G102 Prodigy gejmerski miš
| SKU | 25695 |
|---|---|
| Brend | Logitech |
| EAN | 5099206067196 |
Nema na stanju
Cena:
4.599 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja Logitech G102 Prodigy gejmerski miš / promotivna cena.
Logitech G102 Prodigy gejmerski miš inspirisan je dizajnom popularnog G100S miša. Odlikuje ga lakoća, otpornost i velika udobnost prilikom rukovanja. Maksimalno iskoristite svoj igrački potencijal sa mogućnošću podešavanja rezolucije od 200-8000 DPI. Lepotu igranja omogućava vam i napredno RGB osvetlljenje u 16.8 miliona boja koje se mogu sinhronizovati sa vašim sadržajem.

Ključne karakteristike:
- Logitech spada u red proizvođača najkvalitetnijih miševa na tržištu
- Inspirisan dizajnom G100S kultnog miša
- Podesiva rezolucija u rasponu 200-8000 DPI
Specifikacija miša :
| Proizvođač | Logitech |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | G102 |
| Povezivanje | Žični, USB |
| Dužina kabla | 2.1 m |
| Boja | Crna |
| Simetričnost | Ne |
| Broj tastera | 6 programbilnih |
| Rezolucija | Podesiva 200-8000 DPi |
| Osvetljenje | Da, RGB 16.8 miliona boja |
| Ubrzanje | 25G |
| Brzina praćenja | 200 IPS |
| Dimenzije (V x D x Š) | 116.6 x 62.15 x 38.2 mm |
| Težina | 85 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 25695 |
|---|---|
| Brend | Logitech |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5099206067196 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 8000 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
4.599 RSD



Login and Registration Form