| SKU | 28766 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 0616320539504 |
Mikrofon White Shark Zonis DSM-01 - Zvuk bez kompromisa za tvoje gaming uživanje!
Novi proizvod iz White Shark gejmerske serije - Zonis DSM-01 mikrofon. Pored mikrofona u pakovanju dobijate i podesivi stalak, shock-mount, 2 pop filtera - sunđerasti za mikrofon i kružni koji se postavlja na stalak. Stalak se fiksira za sto stegom oboloženim sunđerom da se ne bi oštetio sto, ali i da bi se smanjio prenos vibracija. Shock mount sprečava prenos vibracija sa stola na mikrofon. Kondenzatorska jezgra mikrofona su 16 mm, a mikrofon se povezuje preko USB kabla što daje dovoljn fleksibilnosti. Glas je topao i precizan, bolji od onog što snima mikrofon na beadsetu. Zvuk hvata sa svih smerova, tako da je idealniji za one koji žele snimati podcaste u kojima učestvuje više ljudi u jednoj prostoriji.

Poseduje veliku kapsulu sa oklopljenom membranom i ima kardioidnu polarnu usmerenost. Odlikuje ga elektronika bez transformatora za nizak prag šuma kao i vrhunska moderna tehnologija sklopljenih delova, kao i izdržljivo kućište sa glatkom završnom obradom. Poseduje metalnu boom ruku sa dodatnim filterom koja ima dve osobine za precizno pozicioniranje. Zvučna kartica je ugrađena, a pored podcasta idealan je i za strimovanje, pevanje, razgovore i gaming.
Ključne karakteristike:
- Kristalno čist zvuk bez šuma
- Prilagodljiva fleksibilna ruka
- Integrisana kontrola jačine zvuka
- Moderni dizajn sa LED osvetljenjem
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Mikrofon |
| Model | Zonis DSM-01 |
| Boja | Crna |
| Tip | Desktop |
| Prag šuma | 16dBa |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Dužina kabla | 2.5 m |
| Maksimalni SPL | 120dB |
| Mikrofon | Kondenzatorski 16mm |
| Bit rate | 192kHz / 24bit-a |
| Osetljivost mikrofona | -38dB +/- 3dB (0dB = 1V/Pa na 1kHz) |
| Frekvencija | 50 Hz - 16000 Hz |
| S/N odnos | 70dB |
| Frekvencija | 30Hz - 16kHz |
| Tip | Kardiodni |
| Težina | 1.06 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
| SKU | 28766 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Mikrofon |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0616320539504 |
| Konekcija | USB |
| Boja | Crna |



Login and Registration Form