Savršen ASUS ROG miš za sve tvoje pobede!
| SKU | 36554 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| EAN | 4711081810346 |
Na stanju
Redovna cena :
4.999 RSD
3.499 RSD
30% POPUST | UŠTEDA 1.500 RSD
Rasprodaja traje od 05.05.2026 do isteka zaliha
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS ROG IMPACT III - miš za sve tvoje pobede!
ASUS ROG IMPACT III je miš premium kvaliteta, za prednost nad protivnicima. ROG P518 STRIX IMPACT III poseduje podesivu rezoluciju do 12.000DPi.
Impresivni senzor podesive rezolucije 100-12.000 DPi, koji besprekorno prati izuzetne brzine od 650 ips-a pri ubrzanju od čak 35 G. Ovaj miš poseduje 2 programabilna tastera i odziv od 1.000Hz. Pravljen je od plastike i ultra-lagan, jer je težak samo 59g.
Ključne karakteristike:
- 2 programabilnih tastera
- do 12.000 DPI
- odziv 1.000Hz
Specifikacija:
| Proizvođač | Asus |
| Tip | Gejming miš |
| Model | ROG IMPACT III |
| Boja | Crna |
| Rezolucija | 100 ~ 12,000 DPI |
| Broj tastera | 2 |
| Način povezivanja | Žični - USB |
| Tip senzora | Optički |
| Dimenzije | 126mm x 62mm x 39mm |
| Masa | 59g |
| Maks. brzina | 300 ips |
| Ubrzanje | 35 G |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 36554 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Na akciji |
| EAN | 4711081810346 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 12000 |
| Boja | Crna |
| Materijal | Plastika |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Redovna cena :
4.999 RSD
3.499 RSD
30% POPUST | UŠTEDA 1.500 RSD



Login and Registration Form