Biostar B550MX/E - matična ploča koja donosi optimalnu kombinaciju performansi i pouzdanosti.
| SKU | 38040 |
|---|---|
| Brend | Biostar |
| EAN | 4712960685130 |
Nema na stanju
Cena:
10.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Biostar B550MX/E - Savršen temelj za vrhunsku PC izgradnju!
Biostar B550MX/E matična ploča 4 x DDR4 DIMM Memory Slot, Max. Podržava do 128 GB memorije.
4th Gen AMD Ryzen Processors (Vermeer CPUs/ Future APUs): Podržava Dual Channel DDR4 4400+(OC)/ 4000(OC)/ 3800(OC)/ 3600(OC)/ 3200/ 2933/ 2667/ 2400/ 2133
3rd Gen AMD Ryzen Processors (Matisse CPUs): Podržava Dual Channel DDR4 4400+(OC)/ 4000(OC)/ 3800(OC)/ 3600(OC)/ 3200/ 2933/ 2667/ 2400/ 2133
3rd Gen AMD Ryzen with Radeon Graphics Processors (Renoir APUs): Podržava Dual Channel DDR4 4933+(OC)/ 4800(OC)/ 4600(OC)/ 4400(OC)/ 4000(OC)/ 3800(OC)/ 3600(OC)/ 3200/ 2933/ 2667/ 2400/ 2133
Specifikacija:
| Proizvođač | Biostar |
| Tip | Matična ploča |
| Model | B550MX/E |
| Procesorsko ležište (socket) | AM4 |
| Tip memorije | 4x DDR4-SDRAM |
| Podržane memorije | 2133,2400,2667,2933,3200,3600,3800,4000,4400,4600,4800,4933 MHz |
| Maksimalna ukupna memorija | 128GB |
| PCI Express x16 slot | 1 x PCIe 4.0/ 3.0 x16 Slot (PCIEG4X16) |
| SATA priključci (ukupno) | 4 x SATA III Connectors (6Gb/s) |
| Žična mreža (LAN) | 10/ 100/ 1000 Mb/s auto negotiation, Half / Full duplex capability |
| Zvučna kartica | ALC897 7.1 Channels, High Definition Audio, Hi-Fi (Front) |
| Priključci na zadnjem panelu | 2 x WIFI Antenna Ports 1 x PS/2 Keyboard / Mouse 1 x DVI-D Port 1 x VGA Port 1 x HDMI Port 1 x LAN port 4 x USB 3.2 (Gen1) Ports 2 x USB 2.0 Ports 3 x Audio Jack |
| Unutrašnji priključci | 4 x SATA III (6.0Gb/s) Connectors 1 x M.2 (E Key) Socket : Supports 2230 type Wi-Fi & Bluetooth module 2 x USB 2.0 Header (each header supports 2 USB 2.0 ports) 1 x USB 3.2 (Gen1) Header (each header supports 2 USB 3.2 (Gen1) ports) 1 x 8-Pin Power Connector 1 x 24-Pin Power Connector 1 x CPU Fan Connector 2 x System Fan Connectors 1 x Front Panel Header 1 x Front Audio Header 1 x Internal Stereo Speaker Header 1 x Clear CMOS Header 1 x S/PDIF out Connector 1 x COM Port Header 1 x TPM Header 1 x SYSTEM Status LED |
| Format | microATX |
| Dimenzije | 244 x 244 |
| Pakovanje | Full box retail |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38040 |
|---|---|
| Brend | Biostar |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4712960685130 |
| Konekcija | 1xLAN, 3.5mm, DVI, HDMI, USB, VGA |
| Tip memorije | DDR4 |
| Čipset | AMD B550 |
| Format | Micro ATX |
| Socket | AMD AM4 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.499 RSD



Login and Registration Form