Thermaltake View 71 Belo kućište premium kvaliteta.
| SKU | 37848 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| EAN | 4711246872738 |
Nema na stanju
Cena:
25.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Thermaltake View 71 belo - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda Thermaltake. Format kućišta je Full Case, a konstrukcija je izrađena od aluminijuma i plastike. Podržan format matične ploče je microATX, Mini-ITX,ATX,E-ATX
Ključne karakteristike:
- Full Tower
- microATX, MiniATX, ATX ,E-ATX podržani formati matičnih ploča
Specifikacija:
| Proizvođač | Thermaltake |
| Tip | Kućište |
| Model | Thermaltake View 71 Belo |
| Format kućišta | Full Tower |
| Paneli | Napred: 5mm kaljeno staklo Levo: 5mm kaljeno staklo Desno: 5mm kaljeno staklo Gore: 5mm kaljeno staklo |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX,Mini ATX, ATX, E-ATX |
| Podrška za radijator vodenog hlađenja | Napred: 1 x 120mm ili 1 x 240mm Gore: 1 x 120mm ili 1 x 240mm Nazad: 1 x 120mm |
| Portovi I/0 | 1x USB 3.0 1x USB 2.0 1x HD Audio |
| Podrška za ventilatore | Napred: 1 x 120mm ili 2 x 120mm Gore: 1 x 120mm ili 2 x 120mm Nazad: 1 x 120mm |
| Ugrađeni ventilatori | Napred: 140 x 140 x 25 mm Riing LED Beli ventilator (1400rpm, 28dBA) (1000rpm, 22 dBA sa LNC) Pozadi: 140 x 140 x 25 mm Riing LED Beli ventilator (1400rpm, 28dBA) (1000rpm, 22 dBA sa LNC) |
| Maks. dimenzije ploče | 17 x 17 cm (Mini ITX) 24.3 x 24.3 cm (Micro ATX) 30.5 x 24.3 cm (ATX) 30.5 x 33 cm (E-ATX) |
| Slotovi za proširenje | Ukupno slotova: 8+2 4x 2.5" ili 4x 3.5" (HDD Rack) 6x 2.5" ili 3x 3.5" |
| Dimenzije | 577 x 274 x 592 mm |
| Materijal | Alumijum, Staklo |
| Boja | Crno |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37848 |
|---|---|
| Brend | Thermaltake |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4711246872738 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Bela |
| Format | Full Tower (E-ATX) |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
25.499 RSD



Login and Registration Form