DeepCool Matrexx 50 4F - PC kućište
| SKU | 34804 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Datum Izlaska | 12.07.2022 |
| EAN | 6933412714040 |
Nema na stanju
Cena:
10.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool Matrexx 50 4F - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda DeepCool. Format kućišta je Mid Tower, a konstrukcija je izrađena od čelika sa bočnom stranicom od kaljenog stakla. Podržan format matične ploče je microATX, Mini-ITX, ATX i E-ATX.
Ključne karakteristike:
- Mid Tower
- Bočna stranica od kaljenog stakla
- Filteri za vazduh
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Kućište |
| Model | Matrexx 50 4F ADD-RGB |
| Format kućišta | Mid Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, Mini-ITX, ATX, E-ATX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 4 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 |
| Priključci (napred) | 2x USB 2.0, 1x USB 3.0, 1x 3.5mm audio, 1x 3.5mm mikrofon |
| Ugrađeni ventilatori | 1x 120mm |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 3x120mm ili 3x140mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1x120mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 2x 120mm ili 2x 140mm |
| Podrška za vodeno hlađenje | Napred (120/140/240/280/360 mm), Gore (120/140/240 mm), Nazad (120 mm) |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 160mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 370mm |
| Dimenzije | 442mm x 210mm x 479mm |
| Materijal | Čelik, Plastika, Staklo |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 34804 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Datum Izlaska | 12.07.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412714040 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Metal, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
10.999 RSD



Login and Registration Form