Kućište Chieftec CN-01B-OP predstavlja visokokvalitetno rešenje za zaljubljenike u računare i profesionalce, pružajući moderni dizajn, dovoljno prostora za komponente, efikasno hlađenje i pouzdanost. Idealno za sisteme usmerene na performanse.
| SKU | 50656 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| EAN | 0753263077837 |
Nema na stanju
Cena:
8.299 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Kućište Chieftec CN-01B-OP - Izvanredan kvalitet i performansa!
Kućište Chieftec CN-01B-OP je savršen izbor za entuzijaste računarstva i igrače koji traže kombinaciju elegantnog dizajna i funkcionalnosti. Sa svojim modernim i minimalističkim izgledom, ovaj model će se uklopiti u bilo koji prostor. Osim estetike, ovo kućište nudi izvanredno hlađenje i prostran unutrašnji prostor, što omogućava optimizaciju performansi tvojeg računara. Sa brojnim mogućnostima za prilagođavanje i jednostavnim instaliranjem komponenata, Chieftec CN-01B-OP je idealan izbor za sve tvoje IT potrebe. Uz ovaj proizvod, doživite vrhunsko iskustvo računarstva i istaknite se među ostalim korisnicima.
Ključne karakteristike:
- ITX
- Podržani formati matičnih ploča Mini-ITX
- 1x120mm
Specifikacija:
| Proizvođač | Chieftec |
| Tip | Kućište |
| Model | CN-01B-OP |
| Format kućišta | ITX |
| Podržani formati matičnih ploča | Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Spoljna ležišta 5.25`` | 1 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 3 |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 2 |
| Priključci (napred) | 2x USB 3.2 Gen 1, 2x 3.5mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1x120mm |
| Ležišta za hladnjake(poleđina) | 120mm |
| Maksimalni broj slotova | 2 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 145mm (u zavisnosti od 3.5" HDD) |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 230mm - 320mm (u zavisnosti na dužinu PSU) |
| Dimenzije | 356mm x 260mm x 195mm |
| Težina | 3.79 kg |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 50656 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0753263077837 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Format | SFF Tower (ITX) |
| Materijal | Metal |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
8.299 RSD



Login and Registration Form