Chieftec BX-10B-M-OP je kompaktno i funkcionalno kućište za računar sa crnim dizajnom, idealno za manje sisteme i projekte.
| SKU | 52686 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| EAN | 0753263078414 |
Nema na stanju
Cena:
7.899 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Chieftec BX-10B-M-OP - sjajno i tiho kućište za vaš računar.
Chieftec BX-10B-M-OP odlično kućište renomiranog brenda. Chieftec BX-10B-M-OP je kompaktno kućište za računar koje pruža praktičnost i funkcionalnost u kompaktnom pakovanju. Sa crnim dizajnom, ovo kućište se lako uklapa u različite okoline.
Ovo kućište je idealno za manje sisteme, HTPC (Home Theater PC) ili projekte gde je potrebna kompaktna veličina. Ima dovoljno prostora za montažu osnovnih računarskih komponenata.
Chieftec BX-10B-M-OP takođe ima dovoljno otvora za hlađenje i provetravanje kako bi se održala odgovarajuća temperatura unutar kućišta. Ovo je praktično kućište za one koji traže jednostavno rešenje za svoj računar.
Ključne karakteristike:
- Kompaktno kućište
- Crni dizajn
- Odgovarajuće otvore za hlađenje
Specifikacija:
| Format kućišta | MicroATX |
|---|---|
| Podržani formati matičnih ploča | microATX, Mini-ITX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 1x3.5 inča ili 3x2.5 inča |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 4 |
| USB 3.2 | 1x USB 3.2 Gen 1 Tip A, 1x USB 3.2 Gen 1 Tip C |
| Audio | 1 x Audio/Mic |
| Poleđina | 1x 120mm |
| Donja strana | 3x 120mm ili 2x 140mm (140mm samo uz ITX ploču) |
| Gornja strana | 2x 120mm ili 2x 140mm |
| Ostalo | 240mm hladnjak umesto ventilatora na gornjoj strani |
| Poleđina | 1x120mm |
| Gornja strana | 240mm |
| Maksimalni broj slotova | 4 |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 165mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 300mm - 380mm (u zavisnosti od dužine PSU) |
| Dimenzije | 415mm x 325mm x 204mm + 15mm noge |
| Materijal | Čelik (0.6mm) |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Set šrafova |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 52686 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0753263078414 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Format | Mini Tower (Micro ATX) |
| Materijal | Metal, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
7.899 RSD



Login and Registration Form