Chieftec GS-01B-OP - Kućište
| SKU | 35234 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| Datum Izlaska | 25.08.2022 |
| EAN | 0753263077226 |
Na stanju
MP cena :
8.499 RSD
8.199 RSD
UŠTEDA 300 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
CHIEFTEC Kućište Hunter GS-01B-OP/ super cena.
Prazno kućište renomiranog brenda Chieftec. Format kućište je Midi Tower, a igrađeno je od čelika i stakla. Dimenzija kućišta su 464mm x 408mm x 210mm.
Ključne karakteristike:
- Midi Tower
- Kombinacija čelika i stakla
- 4x 120mm ventilator ARGB
Specifikacija:
| Proizvođač | Chieftec |
| Tip | Kućište |
| Model | CHIEFTEC Hunter GS-01B-OP |
| Format kućišta | Midi Tower |
| Podržani formati matičnih ploča | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Unutrašnja 2.5" ležišta | 2 |
| Unutrašnja 3.5" ležišta | 2 |
| Priključci napred | USB 3.1 (2 Tip A), USB 2.0 (1), Audio (2x 3.5mm (izlaz + ulaz)) |
| Ležišta za ventilatore | Prednja strana, Poleđina, Gornja strana |
| Prednja strana | 2x140mm ili 3x120mm |
| Poleđina | 1x120mm |
| Gornja strana | 2x 120mm ili 2x 140mm |
| Ugrađeni ventilatori | Prednja strana, Poleđina |
| Prednja strana | 3x120mm (ARGB) |
| Poleđina | 1x120mm (ARGB) |
| Dimenzije | 464mm x 408mm x 210mm |
| Težina | 5kg |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 6 (4+2) |
| Priključci (napred) | USB 3.1 (2 Tip A), USB 2.0 (1), Audio ( 2x 3.5mm (izlaz + ulaz) |
| Maksimalni broj slotova | 7 |
| Maksimalna dužina grafičke kartice | 320mm |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 170mm |
| Materijal | Čelik, staklo |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 35234 |
|---|---|
| Brend | Chieftec |
| Vrsta | Kućište |
| Datum Izlaska | 25.08.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0753263077226 |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Čelik, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
8.499 RSD
8.199 RSD
UŠTEDA 300 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form