DeepCool AK620 White - savršen hladnjak za vaše komponente!
| SKU | 36345 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Datum Izlaska | 26.12.2022 |
| EAN | 6933412727453 |
Nema na stanju
MP cena :
8.999 RSD
8.799 RSD
UŠTEDA 200 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool AK620 White - hladnjak premium kvaliteta.
DeepCool AK620 White hladnjak . Poseduje 2 x 120mm x 120mm x 25mm ventilatora.
Ključne karakteristike:
- Procesorsko ležište : AMD® AM4, AMD® AM5, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1200, Intel® 1700, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Hladnjak |
| Model | AK 620 White |
| Procesorsko ležište (socket) | AMD® AM4, AMD® AM5, Intel® 1150, Intel® 1151, Intel® 1155, Intel® 1200, Intel® 1700, Intel® 2011, Intel® 2011-v3, Intel® 2066 |
| Broj toplotnih cevi | 6 |
| Tip | Aktivan |
| Ventilatori | 2 |
| Ventilatori (dimenzije) | 120mm x 120mm x 25mm |
| Ventilatori (broj obrtaja) | 500rpm - 1.850rpm ± 10% |
| Ventilatori (protok vazduha) | 68.99 cfm |
| Ventilatori (vazdušni pritisak) | 2.19mmH2O |
| Ventilatori (nivo buke) | 9dBA - 28dBA |
| Boja | Bela |
| Dimenzije | 129mm x 138mm x 160mm |
| Materijal | Aluminijum |
| Osvetljenje | / |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 36345 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Za procesor |
| Datum Izlaska | 26.12.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412727453 |
| Tip | Vazdušno hlađenje |
| Boja | Bela |
| Materijal | Metal, Plastika |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
8.999 RSD
8.799 RSD
UŠTEDA 200 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form