White Shark Corruption - gejmerski sto
| SKU | 29171 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 0616320538620 |
Nema na stanju
Cena:
27.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja White Shark Corruption - gejmerski sto // Super cena.
White Shark Corruption je gaming sto sa čvrstom čeličnom konstrukcijom. Minimalističkog izgleda sa snažnom pločom sa crvenim obodima. Noge stola su izrađene od željeza maksimalne nosivosti do 50 kg. Ploča je dimenzija 1375 x 675 x 25 mm, a takođe dobijate i White Shark podlogu identičnih dimenzija.
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Gejmerski sto |
| Model | Corruption |
| Boja | Crno-siva |
| Materijal | MDF |
| Nosivost | Do 50 kg |
| Dimenzije stola | 138 x 69 x 77 cm |
| Težina | 29 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29171 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Gejmerski sto |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0616320538620 |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
27.999 RSD



Login and Registration Form