gejmerski miš RAZER MAMBA WIRELESS RGB - svetleća elitna kraljica zmija! Cena prednosti nad protivnicima.
| SKU | 27214 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Datum Izlaska | 01.04.2021 |
| EAN | 8886419332602 |
Nema na stanju
Cena:
12.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Mamba Wireless RGB - Svetleća elitna kraljica zmija!
Razer Mamba Elite je gejmerski miš koji karakterišu produžene zone osvetljenja, a svaku od njih možete podesiti zasebno i na taj način obezbediti savršen doživljaj igre. Sada i bez kabla. Sa naprednim Razer 5G optičkim senzorom iskusite najbolju preciznost i brzinu do sada. Poseduje 5 profila za on-board memoriju za slučaj da je potrebno da igrate za računarom koji nema internet ili instaliran Razer Synapse 3. Mamba Elite poseduje 7 programbilnih tastera, svaki od njih se može posebno podesiti prema vašoj želji. Autonomija baterije do 50h.

Ključne karakteristike:
- 5G poslednja Razer tehnologija omogućava podešavanje senzora i do 16.000 DPi
- 7 hiper responzivnih tastera koje možete programirati kako Vam je volja pomoćuRazer Synapse 3.0
- Veća zona osvetljenja Razer Chroma 16.8 miliona boja
- Hybrid On-Board memorija
- Autonomija baterije do 50h
Specifikacija:
| Proizvođač | Razer |
| Tip | Gejmerski bežični miš |
| Model | Mamba Wireless RGB |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Žično, Wireless |
| Dužina kabla | 2.1 |
| Broj tastera | 9 prograbmilnih, Razer mehanički switchevi |
| Izdržljivost tastera | ~50 miliona klikova |
| Simetričnost | Ne, namenjen desnorukim igračima |
| Senzor | Optički |
| Rezolucija | Podesiva, do 16000 DPi |
| Osvetljenje | Razer Chroma RGB pozadinsko osvetljenje sa 16.8 miliona boja |
| Odziv (poling rate) | 1ms/1000Hz |
| Brzina praćenja | 450 IPS |
| Ubrzanje | 50 G |
| Softver | Razer Synapse 3 |
| Dimenzije | 125 x 70 x 43 mm |
| Težina | 96 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 27214 |
|---|---|
| Brend | Razer |
| Vrsta | Miš |
| Datum Izlaska | 01.04.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8886419332602 |
| Konekcija | Wireless |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 16000 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
12.799 RSD



Login and Registration Form