JBL Party Box 110 prenosivi bluetooth zvučnik
| SKU | 32148 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281986390 |
Nema na stanju
Cena:
47.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
JBL PARTYBOX 110 - prenosivi bluetooth zvučnik sa light show-om, autonomijom baterije do 12h i mic/gitarskim ulazom.
Moćni JBL Original Pro zvuk! Bilo da ste kod kuće ili na otvorenom, JBL Party Box 110 čini vašu muziku neverovatnom sa dva nivoa dubokih, podesivih basova i moćnim JBL Original Pro zvukom. Svaka vrsta muzike je bolja uz dinamičan light show! Boje sinhronizovane u ritmu čine da želite da pomerite stopala, dok prilagodljivi strobovi zaslepljuju vaše oči. To je jedinstveno, sveobuhvatno audiovizuelno iskustvo koje svaku žurku pretvara u umetničko delo. Omogućite zabavu ceo dan ili celu noć. Sa 12 sati reprodukcije i ugrađenom punjivom baterijom, ritam će se nastaviti (i dalje)!

Ključne karakteristike:
- 12h trajanje baterije
- Bluetooth zvučnik
- Light Show
Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Bluetooth prenosivi zvučnik |
| Model | Party Box 110 |
| Boja | Crna |
| Povezivanje | Bluetooth |
| Zvučnici | 2 x 154.6 mm /5.25" woofer, 2 x 55 mm/2.25" tweeter |
| Signal za odnos buke | >80 dB |
| Frekvencija | 45Hz - 20KHz (-6dB) |
| Težina | 960 g |
| Baterija | Li-ion polymer 36 Wh |
| Vreme punjenja | 3.5 h |
| Trajanje baterije | 12 h |
| RMS | 160 W |
| Dimenzije | 295 mm x 568 mm x 300 mm |
| Težina | 10.84 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32148 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281986390 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Snaga | 160 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
47.499 RSD



Login and Registration Form