JBL Link Portable Grey - zvučnik
| SKU | 29951 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 050036362276 |
Nema na stanju
Cena:
20.290 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja JBL Link Portable Grey - zvučnik / promotivna cena.
JBL Link Portable zvučnik predstavlja odvažan stil i veoma moćan originalni JBL 360º Pro zvuk. Sa svojim minimalističkim dizajnom kao i sa malim dimenzijama, možete ga postaviti gde god želite. Pruža Hands-Free pomoć preko Google Asistenta. Strimujte muzike preko Wi-Fi il ili preko Bluetooth-a.

Ključne karakteristike:
- Originalni JBL Pro 360º Sound
- Bežični bluetooth streaming
- Google Asistent
Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | Link Portable |
| Boja | Siva |
| Povezivanje | Žično, Bluetooth 4.2, Wi-Fi |
| Frekventni odziv | 65 Hz - 20 kHz |
| Dimenzije | 88 x 170 mm |
| Težina | 735 g |
| Snaga | 20 W |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 29951 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 050036362276 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Snaga | 20 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
20.290 RSD


Login and Registration Form