Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan! Izaberi mali zvučnik za sve tvoje bitne momente!
| SKU | 29925 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| EAN | 6925281979392 |
Nema na stanju
Cena:
8.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Zvučnik JBL CLIP 4 Camo Bluetooth - Savršenstvo zvuka, jer svaki zvuk je važan!
JBL Pro Sound pruža iznenađujuće bogat zvuk i prodoran bass kompaktne veličine Clip 4 bežičnog zvučnika. Ultra prenosivi dizajn JBL Clip 4 bežičnog zvučnika odlično se slaže sa najnovijim stilovima, a njegove šarene tkanine i ekspresivni detalji čine da izgleda jednako sjajno kao što zvuči. Sa redizajniranim karabinom koji je integrisan u sam zvučnik radi dodatne zaštite, ponesi svoj JBL Clip 4 bežični zvučnik bilo gde. Samo ga zakaći za kaiš ili kopču i možeš da kreneš da istražuješ svet. Neverovatna Bluetooth konekcija i još neverovatniji zvuk koji može da pruži samo JBL bežični zvučnik!

Specifikacija:
| Proizvođač | JBL |
| Tip | Zvučnik |
| Model | JBL CLIP 4 Camo Bluetooth |
| Boja | Zelena |
| Povezivanje | Bluetooth |
| Frekvencija | 100Hz - 20kHz |
| Bluetooth frekvencija | 2400 – 2483.5MHz |
| Ukupna snaga | 5W |
| Trajanje baterije | do 10h |
| Vreme punjenja baterije | do 3h |
| Dimenzije | 8.6 x 13.5 x 4.6cm |
| Masa | 0.239kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 29925 |
|---|---|
| Brend | JBL |
| Vrsta | Prenosni zvučnici |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6925281979392 |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Kamuflažna |
| Snaga | 4 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
8.499 RSD



Login and Registration Form