NZXT Function TKL KB-1TKUK-BR Black mehanička gejmerska tastatura sa Cherry MX tasterima.
| SKU | 55019 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| EAN | 5060301696109 |
Nema na stanju
Cena:
11.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
NZXT Function TKL KB-1TKUK-BR Black - mehanička gejmerska tastatura renomiranog brenda.
NZXT Function TKL KB-1TKUK-BR Black je visokokvalitetna mehanička gaming tastatura. Ovaj popularni oblikovni faktor je nisko profilno aluminijumsko kućište, idealno za gejmere koji preferiraju veću tastaturu bez numeričkog bloka. Poseduje Cheery MX mehaničke svičeve, minimalistički dizajn i prelepo RGB osvetljenje. Makro tasteri omogućavaju veću kontrolu, a povezuje se preko USB-C kabla.
Ključne karakteristike:
- Mehanička tastatura Cheery MX svičevi
- Minimalistički dizajn
- RGB osvetljenje
- TKL
Specifikacija:
| Tip tastature | Mehanička |
|---|---|
| Povezivost tastature | Žična |
| Tip povezivosti tastature | USB |
| Slovni raspored tastera | UK |
| Osvetljenje | RGB |
| Ostale osobine | Antighosting, N-key mode |
| Napomena | CHERRY MX mehanički tasteri |
| Dimenzije | 361.7mm x 127.8mm x 40.3mm |
| Materijal | ABS |
| Masa | 778g |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | Palmrest, 2m USB kabl |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 55019 |
|---|---|
| Brend | NZXT |
| Vrsta | Tastatura |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 5060301696109 |
| Konekcija | USB-C |
| Boja | Crna |
| Format | 80% TKL |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
11.999 RSD



Login and Registration Form