White Shark Eagle GE-536 Bubice slušalice
| SKU | 32350 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| EAN | 0736373269255 |
Nema na stanju
Cena:
3.099 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
White Shark Eagle GE-536 Bubice multiplatfomske slušalice bubice kompatabilne sa PS4, PS5, XBOX konzolama.
White Shark Eagle GE-536 Bubice gejmerske slušalice sa odvojivim mikrofonom kompatabilne sa pametnim telefonima, ali i Sony PS4, PS5 i XBOX konzolama. Poseduju 10mm zvučnike, a mikrofon je omnodirekcioni. Povezivanje je preko 3.5mm (4-pin) kabla.

Ključne karakteristike:
- Multiplatformske slušalice / bubice
- Kompatabilne sa PS4, PS5, XBOX
- Odvojivi mikrofon
Specifikacija:
| Proizvođač | White Shark |
| Tip | Slušalice/bubice sa mikrofonom |
| Model | Eagle GE-536 |
| Povezivanje | 3.5 mm (4-pin) |
| Dužina kabla | 1.2 m |
| Boja | Crno-crvena |
| Pozadinsko osvetljenje | Ne |
| Mikrofon | Da, odvojivi omniderekcioni |
| Prečnik zvučnika | 10 mm |
| Osetljivost (slušalice) | 100 dB +/- 3 dB |
| Frekvencija (slušalice) | 10-10000 HZ |
| Impedensa (slušalice) | 16 +/- 10% Ohm-a |
| Kompatabilnost | PC, PS4, PS5, XBOX |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 32350 |
|---|---|
| Brend | White Shark |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 0736373269255 |
| Tip | Bubice |
| Platforma | Android, MAC, PC, Playstation 4, Playstation 5, SWITCH, XBOX |
| Konekcija | 3.5mm |
| Osvetljenje | Da |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.099 RSD



Login and Registration Form