Sonos Ace Black slušalice su pažljivo dizajnirane i vrhunski optimizovane da ti pruže izuzetno iskustvo zvuka.
| SKU | 57649 |
|---|---|
| Brend | SONOS |
| EAN | 8720862502642 |
Nema na stanju
Cena:
72.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Sonos Ace Black - slušalice pažljivo dizajnirane i vrhunski optimizovane da ti pruže izuzetno iskustvo zvuka.
Sonos Ace Black slušalice supažljivo dizajnirane i vrhunski optimizovane da ti pruže izuzetno iskustvo zvuka. Ove slušalice kombinuju superiornu preciznost i jasnoću zvuka sa funkcijama kao što su prostorni zvuk sa dinamičkim praćenjem pokreta, aktivno poništavanje buke, i režim svesti o okruženju. Uz do 30 sati trajanja baterije i besprekorno jasne pozive, Sonos Ace slušalice omogućavaju ti da se potpuno uroniš u muziku, filmove i pozive, bilo bežično putem Bluetooth-a ili putem USB-C i 3.5 mm kablova.

Ključne karakteristike:
- Prostorni zvuk sa Dolby Atmos i dinamičkim praćenjem pokreta
- Aktivno poništavanje buke za maksimalnu imerziju
- Režim svesti o okruženju koji omogućava čuvanje veze sa okolinom
- Gubitak zvuka bez gubitka kvaliteta putem Bluetooth-a ili USB-C
- Trajanje baterije: do 30 sati
- Brzo punjenje putem USB-C
- Mikrofoni za kristalno jasne pozive sa smanjenjem pozadinske buke
- Lagane i udobne za celodnevno nošenje sa mekanom memorijskom penom i veganskom kožom
- Kompatibilnost: Radi sa Apple i Android uređajima
Specifikacija:
| Tip slušalica | Slušalice sa mikrofonom |
|---|---|
| Oblik slušalica | Preko ušiju |
| Stil nošenja | Preko glave |
| Sistem | Stereo |
| Namena | Mobilni uređaj |
| Dimenzije drajvera | 40mm |
| Konstrukcija | Zatvorene |
| Tip povezivosti slušalica | Bežične |
| Konekcija slušalica | Bluetooth 5.4 |
| Priključci | USB-C |
| Podržane tehnologije | Dolby Atmos, Head tracking technology, Noise cancellation, Spatial Audio |
| Upravljanje | Tasteri na slušalici |
| Dodatne funkcije | Aware mode |
| Ostalo | Led indikator, TV audio Swap, Brzo punjenje baterije |
| Podržane tehnologije | Active Noise Cancellation |
| Autonomija | 1.050mAh, Do 30h |
| Tip | Litijum-jonska, Punjiva baterija |
| Dužina kabla | 1.2m, 0.75m |
| Boja | Crna |
| Masa | 312g |
| Pakovanje | Putna torbica, USB-C na 3.5mm kabl, USB-C na USB-C kabl |
| Reklamacioni period | 24 meseca |
| Link proizvođača | LINK |
Detalji
| SKU | 57649 |
|---|---|
| Brend | SONOS |
| Vrsta | Slušalice |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8720862502642 |
| Active Noise Cancellation | Da |
| Tip | Preko ušiju |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
72.999 RSD



Login and Registration Form