Savršene slušalice koje će ti pružiti i do 25h slušanja muzike!
| SKU | 37555 |
|---|---|
| Brend | MOYE |
| Datum Izlaska | 28.03.2023 |
| EAN | 8605042605781 |
Nema na stanju
Cena:
8.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Moye Timbre ANC Bluetooth - bežične bluetooth slušalice za tvoj mobilni telefon!
Moye Timbre ANC slušalice brenda MOYE. Moye Timbre ANC su bežične slušalice posebno pogodne za sportske aktivnosti. Ugrađena baterija kapaciteta 300mAh obezbediće ti do 25 sati slušanja muzike. Slušalice poseduju mogućnost poništavanja buke, a pored toga su napravljene od kvalitetne plastike i sunđera. Sa ovim slušalicama te očekuje čist i kvalitetan zvuk!
Ključne karakteristike:
- Bluetooth 5.2 konekcija
- do 25h trajanje slušalice
Specifikacija:
| Proizvođač | MOYE |
| Tip | Bluetooth slušalice |
| Model | Timbre ANC Bluetooth |
| Boja | Crna |
| Sistem | Stereo |
| Baterija | 300mAh |
| Trajanje baterije | Do 25 sati (sa ANC do 15 sati) |
| Vreme punjenja slušalica | Oko 2h |
| Domet | 10 m |
| Prečnik zvučnika | 40 mm |
| Povezivanje | Bluetooth 5.2 |
| Materijal | Plastika i sunđer |
| Frekvencija | 20-20000Hz |
| Snaga | 20 mW |
| Dodatno | Active Noise Cancelling |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Detalji
| SKU | 37555 |
|---|---|
| Brend | MOYE |
| Vrsta | Slušalice |
| Datum Izlaska | 28.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8605042605781 |
| Tip | Bubice |
| Platforma | Android, iOS, iPad, MAC, PC, SWITCH |
| Konekcija | Bluetooth |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
8.999 RSD



Login and Registration Form