PlaySeat gejmerskih stolica. Playseat® L33T Black je stolica savršeno prilagođena potrebama gejmera. Cena nije mala, ali je kvalitet na najvišem nivou.
| SKU | 10632 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| EAN | 8717496871961 |
Nema na stanju
Cena:
52.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Playseat® L33T gejmerska stolica - prodaja najkvalitenijih stolica za gaming izrađenih po uzoru na prava trkačka sedišta. Cena nije mala, ali je kvalitet najviši mogući.
Želite najbolje gejmerske stolice? PlaySeat® je pravo rešenje za Vas. Zahvaljujući savršenom miksu memorijske pene, jastuci su naprevljeni idealno da Vam omoguće sate i sate uživanja bez bolova u leđima. Za izuzetnu stabilnost i glatko kotrljanje tu je patentirana PlaySeat® L33T "stopalo". Naslon za ruke je podesiv i omogućava kretanja gore/dole, nazad/naped, levo/desno tako da ćete uvek pronaći odgovarajuću poziciji tokom gaminga.

Ključne karakteristike:
- Idealni jastuci od sjajne memorijske pene
- Patentirano PlaySeat® L33T "stopalo"
- Naslon za ruke je podesiv


Specifikacija:
| Proizvođač | Playseat® |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | L33T |
| Boja | Crna |
| Materijal | Koža, memorijska pena |
| Rotacija | Da |
| Dimenzije stolice | 70 x 67 x 140 cm |
| Visina naslona | 82 cm |
| Sedište ( Š x D x V ) | 53,5 x 47 x 41-64.5 cm |
| Težina | 29 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Više informacija saznaćete na linku ispod:
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
Detalji
| SKU | 10632 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8717496871961 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
52.999 RSD


Login and Registration Form