Playseat gaming stolica. Budite neustrašivi, iskusite vrhunsku zabavu i najrealističniju vožnju do sada! Sve to iz udobnosti vašeg toplog doma. Oficijalna licencirana DIRT trkačka stolca, posebno će obradovati sve ljubitelje ovog serijala. Cena nije mala, ali je kvalitet najviši mogući.
| SKU | 10636 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| EAN | 8717496872289 |
Nema na stanju
Cena:
52.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Playseat® Dirt gejmerska stolica - prodaja najkvalitenijih stolica za gaming izrađenih po uzoru na prava trkačka sedišta. Cena nije mala, ali je kvalitet najviši mogući.
Želite najbolje gejmerske stolice? PlaySeat® je pravo rešenje za Vas. Oficijalna DiRT trkačka gejmerska stolica, posebno kreirana za sve Colin McRae Dirt fanove. Iskusite kako trkačine mogu biti ekstremno realne i zabavne. Stolicu krasi oficijalni DiRT logo, tagovi i nalepnice u kombinaciji sa opasno dobrim dizajnom. Presvlaka je od alkantare, izuzetno kvalitetnog materijala kojim su obložena i prava trkačka sedišta. Zahvaljujući jedinstvenom sklopivom dizajnu, koristi malo prostora kada se ne koristi, tako da je laka za skladištenje i transport.

Ključne karakteristike:
- Trkački simulator licenciran od strane DiRT-a
- Presvlaka od alkantare, izuzetno kvalitetnog materijala kojim su obložena i profesionalna trkačka sedišta
- Jedinstven dizajn, lako sklopiv i lak za transport
Specifikacija:
| Proizvođač | Playseat® |
| Tip | Gejmerska stolica |
| Model | Dirt |
| Boja | Crna / Dizajn |
| Materijal | Alkantara |
| Rotacija | Ne |
| Dimenzije stolice | 130 x 50 x 98 cm |
| Kompatabilnost | PS2, PS3, PS4, XBOX, XBOX 360, XBOX One, Wii, Wii U, PC, Mac |
| Preporučena visina korisnika | 120-220 cm |
| Preporučena težina korisnika | 20-122 kg |
| Visina naslona | 78 cm |
| Sedište ( Š x D x V ) | 24 x 48 x 46,5-50 cm |
| Težina | 19.8 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Više informacija saznaćete na linku ispod:
Radi sigurnijeg i lakšeg transporta, stolica dolazi rasklopljena unutar pakovanja. Uz stolicu se dobija detaljno uputstvo za sklapanje, kao i sve što je potrebno za sklapanje stolice.
Detalji
| SKU | 10636 |
|---|---|
| Brend | Playseat® |
| Vrsta | Gejmerska stolica |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8717496872289 |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
52.999 RSD



Login and Registration Form