DeepCool CH370 - sjajno kućište za vaše komponente!
| SKU | 36338 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412715061 |
Na stanju
MP cena :
7.999 RSD
7.699 RSD
UŠTEDA 300 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool CH370 - sjajno kućište premium kvaliteta!
Prazno kućište renomiranog brenda DeepCool. Konstrukcija je izrađena od ABS, SPCC i kaljenog stakla. Podržan format matične ploče je microATX, Mini-ITX.
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Kućište |
| Veličina kućišta | Micro Tower |
| Model | CH370 |
| Podržani formati matičnih ploča | Mini-ITX / Micro-ATX |
| Snaga napajanja | Bez napajanja |
| Unutrašnja ležišta 2.5`` | 3 |
| Unutrašnja ležišta 3.5`` | 2 |
| Priključci (napred) | USB 3.0 × 2, Audio × 1 |
| Ležišta za ventilatore (prednja) | 3 x 120 / 2 x 140 mm |
| Ležišta za ventilatore (poleđina) | 1 x 120 mm, preinstaliran 1 x 120 mm |
| Ležišta za ventilatore (gornja strana) | 2 x 120 / 2 x 140 mm |
| Podrška za vodeno hlađenje | Napred (120/140/240/280/360 mm), Gore (120/140/240 mm), Nazad (120 mm) |
| Maksimalna visina procesorskog hladnjaka | 165mm |
| Maksimalna dužina grafičke karte | 320mm |
| Dimenzije | 435 × 230 × 471mm |
| Materijal | ABS, SPCC, kaljeno staklo |
| Boja | Crna |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 36338 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Kućište |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412715061 |
| Osvetljenje | Nema |
| Boja | Crna |
| Format | Midi Tower (ATX) |
| Materijal | Metal, Staklo |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
7.999 RSD
7.699 RSD
UŠTEDA 300 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja



Login and Registration Form