Držač kabla miša SUREFIRE Axis RGB (Mouse bungee)
SUREFIRE Mouse Bungee Axis RGB
| SKU | 31671 |
|---|---|
| Brend | SUREFIRE |
| EAN | 023942488149 |
Nema na stanju
Cena:
3.890 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
SUREFIRE Mouse Bungee Axis - mouse bungee - sloboda kretanja miša bez ograničenja.
Surfire Mouse Bungee Axis omogućava da slobodno krstarite vašim glodarom po stolu, a njegova korist je višenamenska. Poseduje 3 USB 3.2 Gen 1 Tip A porta i jedan MicroUSB slot za povezivanje USB-a ili za punjenje telefona. Fleksibilni Axis sigurno drži kabl miša u gumenim stezaljkama stvarajući povišenu tačku kretanja koja eliminiše potencijala zaglavljivanja kabla. Krasi ga i vrlo prijatno RGB osvetljenje, a metalna konstrukcija sa neklizaćim podloškama čini ga izuzetno stabilnim čak i u najintenzivnijim momentima gejminga.

Ključne karakteristike:
- Fleksibilni mouse bungee sa dodatnim hubovima
- 3 x USB 3.2 Gen 1 porta
- MicroSD port
- RGB osvetljenje
Specifikacija:
| Proizvođač | SUREFIRE |
| Tip | Mouse Bungee |
| Model | Axis |
| Povezivanje | USB |
| Dužina kabla | 1.2 m |
| Portovi | 3 x USB 3.2. Gen 1, 1x MicroSD |
| Osvetljenje | RGB |
| Dimenzije | 103 x 116 x 21 mm |
| Težina | 190 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 31671 |
|---|---|
| Brend | SUREFIRE |
| Vrsta | Držač kabla miša |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 023942488149 |
| Konekcija | USB |
| Osvetljenje | Da |
| Boja | Siva |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
3.890 RSD


Login and Registration Form