Premium napajanje za Vaš računar!
| SKU | 38275 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| EAN | 6933412798835 |
Nema na stanju
Cena:
5.799 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
DeepCool DN-550 - napajanje za računar.
Napajanje renomiranog brenda DeepCool snage 550W. Snažno i nečujno napajanje za vaš računar!
Ključne karakteristike:
- Napajanje 550W
- Aktivno hlađenje
Specifikacija:
| Proizvođač | DeepCool |
| Tip | Napajanje |
| Model | DN-550 |
| Topologija | Active PFC |
| Snaga | 550W |
| Efikasnost | >=85% |
| Sistemi zaštite | OVP / UVP / SCP / OPP |
| +12V naponske grane (1) | 42 A |
| +12V naponske grane (ukupna snaga) | 504W |
| +5V naponske grane | 18A |
| +3.3V naponske grane | 18A |
| CPU (4+4)pin | 1 |
| PCI Express 8pin | 2x1 |
| SATA + 4pin peripheral | (3x1)x1 |
| Peripheral 4pin + SATA | (2x2)x1 |
| Hlađenje | Aktivno |
| Veličina ventilatora | 120mm x 120mm |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 150mm x 86mm x 140 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38275 |
|---|---|
| Brend | DeepCool |
| Vrsta | Napajanje |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6933412798835 |
| Tip | Standardno |
| Model | 80 Plus |
| Snaga | 550 W |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
5.799 RSD



Login and Registration Form