Monitor sa visokom rezolucijom i brzim odzivom za gaming i zabavu.
| SKU | 54773 |
|---|---|
| Brend | ViewSonic |
| EAN | 766907016345 |
Nema na stanju
Cena:
16.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Monitor ViewSonic 24'' Omni VX2418C - Zaroni u akciju sa svakim frejmom, jasno, brzo i nezaustavljivo!
ViewSonic 24'' VX2418-P-MHD - savršen monitor za vaš desktop računar. ViewSonic 24'' VX2418-P-MHD je monitor koji je posebno dizajniran za gaming i zabavu. Sa 24-inčnim ekranom i Full HD rezolucijom (1920 x 1080 piksela), ovaj monitor pruža oštru sliku sa živopisnim bojama. Brz odziv ekrana i visoka brzina osvežavanja čine ga idealnim za igranje video igara sa brzim akcijama. Monitor takođe podržava tehnologiju FreeSync za smanjenje trzanja slike i poboljšano gaming iskustvo.
Ključne karakteristike:
- 24-inčni ekran
- Full HD rezolucija
- Brz odziv ekrana
- Visoka brzina osvežavanja
- FreeSync tehnologija
- Idealno za gaming
Specifikacija:
| Proizvođač | ViewSonic |
|---|---|
| Tip | Monitor |
| Model | Omni VX2418C |
| Veličina ekrana | 24 inča |
| Tip panela | VA |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Nativni kontrast | 3.000:1 |
| Tip ekrana | LED |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 (typ) |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Odziv | 1 ms |
| Uglovi gledanja | 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Frekvencija osvežavanja | 165 Hz |
| Zvučnici | 2 x 2W |
| Konektori | 2 x HDMI 1.4, 1 x DisplayPort, 1 x Audio out |
| VESA | 100 x 100 mm |
| Nagib | -5o~20o |
| Težina | 5.2 kg |
| Dimenzije | 540 x 413 x 209 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Link proizvođača | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 54773 |
|---|---|
| Brend | ViewSonic |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 766907016345 |
| Konekcija | 3.5mm, DisplayPort, HDMI |
| Dijagonala | 24'' |
| Boja | Crna |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Tip panela | VA |
| Format | Full HD |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
16.999 RSD



Login and Registration Form