LG 38WN95C-W 38" monitor premijum kvaliteta.
| SKU | 37479 |
|---|---|
| Brend | LG |
| Datum Izlaska | 09.03.2023 |
| EAN | 8806098724703 |
Nema na stanju
Cena:
165.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
LG 38WN95C-W 38" - monitor premijum kvaliteta.
Ključne karakteristike:
- UltraWide™ QHD+ od 38 inča
- Nano IPS
- VESA DisplayHDR™ 600
- Thunderbolt™ 3 sa priključkom USB Type-C
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | LG 38WN95C-W |
| Veličina | 38 inča |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenost | 450 cd/m2 (Typ.) 360 cd/m2 (Min.) |
| Vreme odziva | 1ms (GtG at Faster) |
| Vrsta displeja | Nano IPS |
| Odnos Kontrasta | 1000:1 (Typ.), 700:1 (Min.) |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Rezolucija | 3840 x 1600 |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Ostale funkcije | Flicker Free, Black Stabilizer, Dynamic Action Sync |
| DImenzije (sa postoljem) | 895.4 x 583.7 x 285 mm |
| Težina (sa postoljem) | 8.32kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37479 |
|---|---|
| Brend | LG |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 09.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806098724703 |
| Dijagonala | 38'' |
| Boja | Višebojna |
| Zakrivljen ekran | Da |
| Tip panela | IPS |
| Format | 2K UWQHD+ |
| Model | UltraWide |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 3.840 x 1.600 |
| Frekvencija | 144Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
165.499 RSD



Login and Registration Form