Prodaja LG 35WN75CP-B 35" - monitor premium brenda.
Rezolucija QHD ekrana UltraWide™ (3440X1440) odnosa stranica 21:9 pruža 33% više prostora na ekranu u poređenju sa ekranom sa rezolucijom QHD odnosa strana 16:9. Možeš da pokreneš više prozora i da istovremeno pregledaš više sličica. 21:9. Uživaj u vebinaru dok pregledaš više materijala i veći broj učesnika zahvaljujući ekranu. Jednostavno upravljaj knjigama, predavanjima, razgovorima i pretragama u jednostrukom prikazu i pretvori široki ekran u omiljenu online učionicu. Da bi se potpunije realizovala vizija autora sadržaja, ovaj monitor je kompatibilan sa industrijskim standardom, visokim dinamičkim opsegom HDR 10, koji podržava posebne nivoe boje i osvetljenosti koji premašuju mogućnosti običnih monitora. LG VA monitor prikazuje izrazito žive boje. Sa širim uglom gledanja, zakrivljena površina ekrana postaraće se da u potpunosti ispuni tvoje vidno polje i to će uraditi bez vidnog ispiranja slike. AMD FreeSync pomaže da se usporenja ne osete ni u najzahtevnijim scenama, a kako monitor poseduje frekvenciju osvežavanja 100Hz možeš biti siguran da ni najmanji pokret neće proći neopaženo u tvojoj gejming sesiji!
Ključne karakteristike:
- 21:9 UltraWide QHD Monitor
- Zakrivljeni VA panel frekvencije 100Hz
- HDR 10
- 99% sRGB color gamut
- AMD Radeon FreeSync™
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | LG 35WN75CP-B |
| Veličina | 34 inča zakrivljeni |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Vreme odziva | 5ms |
| Vrsta displeja | VA |
| Rezolucija | 3440 x 1440 |
| Frekvencija | 160Hz |
| Odnos kontrasta | 2500:1 (Typ.) |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| DisplayPort | Da (max frekvencija 100Hz) |
| Izlaz za slušalice | Da |
| HDMI | Da, 2 (max frekvencija 85Hz) |
| Ostali priključci | USB-C, 2x USB 3.0 (Downstream port) |
| Sprečavanje treperenja | Da |
| Kontrola na ekranu (OSC) | Da |
| Funkcija Black Stabilazer | Da |
| Način rada za čitanje | Da |
| Freesync | AMD FreeSync |
| Ostale funkcije | VESA 100 x 100mm, Tilt, Podešavanje visine |
| DImenzije (sa postoljem) | 831.6 x 573 x 250.9 mm |
| Težina | 8.3 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Razno
| Link proizvođača |
Login and Registration Form