LG 32MP60G-B 31.5" monitor premijum kvaliteta
| SKU | 37480 |
|---|---|
| Brend | LG |
| Datum Izlaska | 16.03.2023 |
| EAN | 8806091246400 |
Nema na stanju
Cena:
22.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
LG 32MP60G-B 31.5" - monitor premijum kvaliteta.
Ključne karakteristike:
- IPS display with Full HD
- AMD FreeSync™
- 1 ms MBR (Motion Blur Reduction)
- Flicker safe
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | LG 32MP60G-B |
| Veličina | 31.5 inča |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenost | 300 cd/m2 |
| Vreme odziva | 1ms (GtG at Faster) |
| Vrsta displeja | TFT-LCD active matrix with white LED backlight |
| Odnos Kontrasta | 1200:1 |
| Osvežavanje | 75Hz |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Ostale funkcije | Flicker Free, Black Stabilizer, Dynamic Action Sync |
| DImenzije (sa postoljem) | 895.4 x 583.7 x 285 mm |
| Težina (sa postoljem) | 8.32kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37480 |
|---|---|
| Brend | LG |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 16.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806091246400 |
| Dijagonala | 32'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Odziv | 3ms-5ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
22.499 RSD



Login and Registration Form