LG 32MN500M-B 32", odličan monitor velikih dimenzija za tvoj gejming računar.
| SKU | 38968 |
|---|---|
| Brend | LG |
| EAN | 8806098799794 |
Nema na stanju
Cena:
23.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Monitor LG 32MN550M-B IPS 32" - monitor premium brenda.
Nadogradi produktivnost i pojačaj svoje gaming iskustvo pomoću IPS ekrana sa veličinom od 32 inča i rezolucijom 1920 x 1080. Bez obzira na zadatak, obavi ga brzo. Prava razlika u boji i osvetljenosti. Igraj sa bržom, glatkom tehnologijom igara. AMD Freesync smanjuje cepanje na slici i seckanje efikasnijom komunikacijom između monitora i grafičke kartice.
Ovaj monitor podržava širok spektar boje, omogućavajući sveobuhvatan realističan prikaz. Bez obzira na bojno polje, može da pomogne gejmerima da vide originalne živopisne boje tvoraca igara.
Ključne karakteristike:
- 32 inča FHD (1920x1080) IPS Ekran
- AMD Freesync
- 75Hz frekvencija
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | 32MN550M-B IPS 32" |
| Veličina | 32 inča |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Vreme odziva | 5ms |
| Vrsta displeja | IPS |
| Odnos Kontrasta | 1.200:1 |
| Osvežavanje | 75Hz |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| Konektori | 2 x HDMI, 1 x 3.5mm (izlaz) |
| Ostale funkcije | VESA 100 x 100mm |
| Dimenzije | 729.4 x 513.3 x 209.3mm |
| Težina | 6.6kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38968 |
|---|---|
| Brend | LG |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806098799794 |
| Tip panela | IPS |
| Rezolucija | 2.560 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
23.499 RSD



Login and Registration Form