LG 24MP60G-B 24", odličan gejming monitor!
| SKU | 38912 |
|---|---|
| Brend | LG |
| EAN | 8806091246394 |
Nema na stanju
Cena:
14.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Monitor LG 24MP60G-B IPS 24" - monitor za sve gejmere!
Nadogradi produktivnost i pojačaj svoje gaming iskustvo pomoću IPS ekrana sa veličinom od 23.8 inča i rezolucijom 1920 x 1080. Bez obzira na zadatak, obavi ga brzo. Prava razlika u boji i osvetljenosti. Igraj sa bržom, glatkom tehnologijom igara. AMD Freesync smanjuje cepanje slike i seckanje efikasnijom komunikacijom između monitora i grafičke kartice.
Ovaj monitor podržava širok spektar boje, omogućavajući sveobuhvatan realističan prikaz. Bez obzira na bojno polje, može da pomogne gejmerima da vide originalne živopisne boje tvoraca igara.
Ključne karakteristike:
- 23.8 inča Full HD (1920x1080) IPS Ekran
- Brzina osvežavanja 75Hz
- AMD Freesync
Specifikacija:
| Proizvođač | LG |
| Tip | Monitor |
| Model | 24MP60G-B IPS 24" |
| Veličina | 23.8 inča |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenost | 250 cd/m2 |
| Vreme odziva | 1ms |
| Vrsta displeja | IPS |
| Odnos Kontrasta | 1.000:1 |
| Osvežavanje | 75Hz |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| Konektori | 1 x HDMI 1.4,1 x D-Sub, 1 x DisplayPort, 1 x 3.5mm (Izlaz) |
| Ostale funkcije | VESA: 75 x 75mm, Tilt |
| DImenzije (sa postoljem) | 539.1 x 414.3 x 211.7mm |
| Težina (sa postoljem) | 2.7kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 38912 |
|---|---|
| Brend | LG |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 8806091246394 |
| Dijagonala | 24'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
14.499 RSD



Login and Registration Form