Gigabyte M34WQ-EK 34" ultrawide monitor premium kvaliteta.
| SKU | 37694 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 01.04.2023 |
| EAN | 4719331814618 |
Nema na stanju
Cena:
60.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte 34" M34WQ-EK Gaming - monitor premijum kvaliteta.
Ključne karakteristike:
- 34” UltraWide
- IPS panel
- QHD (3440x1440)
- 144Hz
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Monitor |
| Model | M34WQ-EK |
| Veličina | 34 inča |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenost | 400nita |
| Vreme odziva | 1ms (mprt) |
| Vrsta displeja | LED |
| Odnos Kontrasta | 1000:1 |
| Osvežavanje | 144Hz |
| Rezolucija | 3440 x 1440 QHD |
| Ugao gledanja (CR>=10) | 178(R/L), 178(U/D) |
| DisplayPort | Da |
| HDMI | Da |
| Ostale funkcije | AMD FreeSync™ Premium technology, Black eQualizer, VESA DisplayHDR™ 400-certifed, KVM, High Bit Rate 3 (HBR3) |
| DImenzije (sa postoljem) | 817.7 x 244.3 x 548,8 mm |
| Težina (sa postoljem) | 10.22kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37694 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 01.04.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331814618 |
| Dijagonala | 34'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | 2K QHD |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Frekvencija | 144Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
60.999 RSD



Login and Registration Form