Gigabyte 25" AORUS FI25F-EK - gejmerski monitor
| SKU | 33098 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Datum Izlaska | 15.11.2021 |
| EAN | 4719331808433 |
Nema na stanju
Cena:
54.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Gigabyte 25" AORUS FI25F-EK - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
Gigabyte 25" AORUS FI25F-EK 25-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. IPS monitor sa responzivnošću od 1ms i sa brzinom osvežavanja od 240Hz kreiran je za profesionalne igrače i impresivnu igru. Poseduje RGB osvetljenje, AIM, Black i Shadow stabilizatore i Game Asist, kao i ANC tehnologiju prigušivanja buke. Flicker-free i Low Blue light tehnoloigija je tu da zaštiti vaše oči i tokom dugotrajnog gaminga.

Ključne karakteristike:
- 25 inča
- IPS panel
- 240Hz brzina osvežavanja
- 1ms
Specifikacija:
| Proizvođač | Gigabyte |
| Tip | Monitor |
| Model | 25" AORUS FI25F-EK |
| Boja | Crna |
| Veličina | 25 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Dinamiči kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 400cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 240Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 2.0, 1x 3.5mm, 2x USB 3.0 |
| Podržane tehnologije | Adaptive-Sync, AMD FreeSync™ Premium technology, Black eQualizer, Flicker-free, Low Blue Light, NVIDIA® G-Sync™ technology, RGB FUSION 2.0 |
| Dodatne mogućnosti | Pivot, Swivel, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 558 x 63 x 333 mm |
| Težina | 6.6 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33098 |
|---|---|
| Brend | Gigabyte |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 15.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719331808433 |
| Dijagonala | 25'' |
| Model | AORUS |
| Frekvencija | 240Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
54.499 RSD


Login and Registration Form