COOLER MASTER 27" GP27-FQS ARGB monitor za vaš računar!
| SKU | 37274 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 10.03.2023 |
| EAN | 4719512126899 |
Nema na stanju
Cena:
91.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
COOLER MASTER 27" GP27-FQS ARGB - idealan monitor za gaming.
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- 2.560 x 1.440 QHD
- IPS panel
- AMD FreeSync™
Specifikacija:
| Proizvođač | COOLER MASTER |
| Tip | Monitor |
| Model | GP27-FQS ARGB |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 20.000.000:1 |
| Osvetljenje | 1200cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | 99% AdobeRGB, DCI-P3 98% color gamut |
| Prikljičci | Ukupno Display port priključaka 1 DisplayPort priključci 1x DisplayPort Ukupno HDMI priključaka 2 HDMI priključci 2x HDMI 2.0 Ukupno USB priključaka 4 USB priključci 1 x USB tip C, 2x USB tip A, 1 x USB tip B |
| Zvučnici | Ugrađeni, 5W + 5W, 2x2W |
| Podržane tehnologije | Anti-glare, Flicker-free, Low Blue Light |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 714.7 x 256 x 589 mm |
| Težina | 5.1kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37274 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 10.03.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512126899 |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | 2K QHD |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
91.999 RSD



Login and Registration Form