Cooler Master 27" GM27-FFS Gaming monitor (CMI-GM27-FFS-EK) monitor za vaš računar!
| SKU | 37755 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Datum Izlaska | 18.04.2023 |
| EAN | 4719512127360 |
Nema na stanju
Cena:
24.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
COOLER MASTER 27" Gm27 - FFS - idealan monitor za gaming.
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- 1920 x 1080 HD
- IPS panel
- AMD FreeSync™ nVidia G-Sync™
- 165 Hz Refresh rate
Specifikacija:
| Proizvođač | COOLER MASTER |
| Tip | Monitor |
| Model | GM27-FFS |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | Ultra Speed AHVA (IPS) |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 20.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250 nita |
| Odziv | 0,5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Ostalo | HDR10, 90% of DCI-P3, 120% sRGB |
| Prikljičci | Ukupno Display port priključaka 2 DisplayPort priključci 2x DisplayPort Ukupno HDMI priključaka 2 HDMI priključci 2x HDMI 2.0 Ukupno DVI priključaka 2 |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Podržane tehnologije | Flicker-free, Low Blue Light |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 714.7 x 256 x 589 mm |
| Težina | 5.1kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 37755 |
|---|---|
| Brend | Cooler Master |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 18.04.2023 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4719512127360 |
| Dijagonala | 27'' |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Odziv | Do 1ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
24.999 RSD



Login and Registration Form