BenQ GL2780E LED 27" -monitor
| SKU | 30896 |
|---|---|
| Brend | BenQ |
| EAN | 4718755081590 |
Nema na stanju
Cena:
43.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
BenQ GL2780E LED 27" - monitor
Zahvaljujući vremenu odziva od 1 ms GTG, brzini osvežavanja od 75Hz, dinamičkom odnosu i HDMI povezivosti, BenQ GL2780E LED monitor za igre pruža svaki detalj slike sa najboljim kvalitetom gledanja. Dopunjavajući BenQ-ovu ekskluzivnu tehnologiju Eye-Care™ sa tehnologijom slabog plavog svetla i performansama bez treperenja za produženi komfor gledanja, vodeća u industriji tehnologija osvetljenja pruža sjajne detalje u bilo kom ambijentalnom osvetljenju. Tu su i novi pažljivi režimi ePaper-a i slabosti boja koji nude ugodne poglede. Izgrađen u kombinacije iz snova, LED-a sa TN panelom, GL2780E će vam doneti potpuno novo vizuelno iskustvo i uživanje uz zaista autentične boje, dublje crne i oštrije detalje.

Ključne karakteristike:
- 27 inča
- 75 Hz
- Eye-Care, ePaper
Specifikacija:
| Proizvođač | BenQ |
| Tip | Monitor |
| Model | GL2780E |
| Veličina | 24 inča |
| Rezolucija | 1920 x 1080 |
| Tip ekrana | TN LED |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1000:1 |
| Osvetljenje | 300cd/m2 |
| Odziv | 1ms (Gray to Gray) |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 75 Hz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | ComfyView, Low Dimming, TUV Flicker-free, TUV Inteligent Display |
| Prikljičci | HDMi x 1, DVI x 1, D-Sub x 1, Audio 3.5mm |
| Dimenzije | 473.3 x 639.4 x 183.11 mm |
| Težina | 5.7 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 30896 |
|---|---|
| Brend | BenQ |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718755081590 |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
43.499 RSD



Login and Registration Form