Prodaja ASUS VX279HG FreeSync IPS Gaming 27" - monitor / super cena
Inspirisan milenijumima umetničkog nasleđa, novi VX279HG ima elegantan i precizno izrađen dizajn sunčanih satova. VX279HG poseduje panel bez okvira od ivice do ivice sa IPS panelom od ultra širokog ugla gledanja od 178 ° za neverovatnu vizuelnu sliku. Izuzetno je tanak i ergonomski dizajn koji se može nagnuti kako bi vam pružio ugodna iskustva gledanja, dok HDMI i VGA portovi nude opsežne mogućnosti povezivanja. ASUS VX279HG poseduje ekskluzivni ASUS-ov GamePlus interventni taster sa funkcijama Crosshair, Timer, FPS counter i Displai Alignment kako bi vam pružio poboljšanja u igri koja vam pomažu da izvučete više iz igre. Ova funkcija je zajednički razvijena sa inputima profesionalnih igrača, omogućavajući im da vežbaju i poboljšaju svoje veštine igranja.

Ključne karakteristike:
- 27-inčni Full HD IPS LED ekran sa 178 ° širokog ugla gledanja u dizajnu bez okvira za briljantnost od ivice do ivice
- Stopa osvežavanja od 75 Hz i tehnologija Adaptive-Sinc / FreeSinc ™ za uklanjanje kidanja ekrana i isprekidanih brzina kadrova
- ASUS tehnologija ekstremnog smanjenog zamućenja u pokretu (ELMB) sa 1 ms MPRT za dodatno smanjenje zamućenja i zamućenja u pokretu
- Ekskluzivni ASUS GamePlus sa meterom, tajmerom, brojačem FPS-a, funkcijama poravnanja ekrana za poboljšanja u igri
- ASUS monitori za negu očiju poseduju tehnologiju Flicker-free i Lov Blue Light sa sertifikatom TUV Rheinland kako bi osigurali ugodno iskustvo gledanja
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Monitor |
| Model | ASUS VX279HG |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 1920 x 1080 @ 75 Hz |
| Tip ekrana | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 1ms |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Vertikalno osvežavanje | 75 Hz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Flicker Free | Da |
| Prikljičci | HDMi 1.4 x 1, D-Subx 1, Earphone Jack |
| Dimenzije | 622 x 441 x 210 mm |
| Težina | 4.6 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
Razno
| Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Login and Registration Form