Gejming monitor veličine - 27" premium brenda ASUS idealan za gejming sa odzivom od 1ms i osvežavanjem od 165Hz.
| SKU | 35520 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Datum Izlaska | 02.10.2022 |
| EAN | 4718017177818 |
Nema na stanju
Cena:
31.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ASUS 27" VG278QF - monitor premium kvaliteta.
ASUS 27" VG278QF 27-inčni monitor idealan je za gejming sa osvežavanjem od 165Hz i odzivom koji je 1ms. Rezolucija monitora je Full HD 1.920 x 1.080 pixela.
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- TN panel
- AMD FreeSync™ Premium, NVIDIA® G-Sync™
- 165Hz osvežavanje
- 1ms odziv
Specifikacija:
| Proizvođač | ASUS |
| Tip | Monitor |
| Model | VG278QF Gaming |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | TN |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 400cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Uglovi gledanja | 170° horizontalni, 160° vertikalni |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 2x HDMI 1.4, 1x 3.5mm audio ulaz, 1x 3.5mm audio izlaz |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Zvučnici | Ne |
| Podržane tehnologije | Color Temperature Selection, GameFast Input technology, GamePlus, GameVisual, GameVisual Technology, HDCP, Trace Free Technology, VRR Technology : G-SYNC® Compatible |
| Dodatne mogućnosti | Kensington security, Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 619.4 x 211.2 x 432.6 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 35520 |
|---|---|
| Brend | ASUS |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 02.10.2022 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4718017177818 |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Format | Full HD |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
31.499 RSD



Login and Registration Form