AOC 31.5" Q32P2 IPS LED - monitor
| SKU | 33083 |
|---|---|
| Brend | AOC |
| Datum Izlaska | 14.11.2021 |
| EAN | 4038986118170 |
Nema na stanju
Cena:
26.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
AOC 31.5" Q32P2 IPS LED - idealan monitor za gaming.
AOC 31.5" Q32P2 IPS LED 31.5-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. Savršen monitor za profesionalce i kućne kancelarije, sa vrhunskom udobnošću i maksimalnom produktivnosti sa mogućnošću rotacije od 180°. Poseduje Low Blue Light tehnologiju i USB čvorište. Flicker Free omogućava minimalno naprezanje očiju i ne stvara zamor kao kod redovnih monitora. AMD FreeSync™ eliminiše cepanje slika, polomljene frejmove i isprekidanu igru nudeći neverovatno fluidno iskustvo igranja.

Ključne karakteristike:
- 31.5 inča
- Mogućnost rotacije 180°
- IPS panel
- Low Blue Light
- Flicker Free
- AMD FreeSync™
Specifikacija:
| Proizvođač | AOC |
| Tip | Monitor |
| Model | Q32P2 IPS LED |
| Boja | Crna |
| Veličina | 31.5 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Dinamički kontrast | 50.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 4ms |
| Vertikalno osvežavanje | 75Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Prikljičci | 2x DisplayPort 1.4, 1x HDMI, 1x 3.5mm |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2x3W |
| Podržane tehnologije | Adaptive-Sync, AMD FreeSync™ technology, Flicker-free, Low Blue Light |
| Dodatne mogućnosti | Tilt |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 730.19 x 57.67 x 434.16 mm |
| Težina | 9.5kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33083 |
|---|---|
| Brend | AOC |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 14.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4038986118170 |
| Dijagonala | 32'' |
| Tip panela | IPS |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
26.499 RSD



Login and Registration Form