AOC 27" Q27P1 IPS WLED - gejmerski monitor
| SKU | 33163 |
|---|---|
| Brend | AOC |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| EAN | 4038986186261 |
Nema na stanju
Cena:
35.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
AOC 27" Q27P1 IPS WLED - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
AOC 27" Q27P1 IPS WLED 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. IPS monitor (2.560x1.440) sa brzinom osvežavanja od 60Hz dizajniran je za gaming i svakodnevne poslove.

Ključne karakteristike:
- 27 inča
- IPS panel
Specifikacija:
| Proizvođač | AOC |
| Tip | Monitor |
| Model | Q27P1 IPS WLED |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | WLED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni konstrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 50.000.000:1 |
| Odziv | 5ms |
| Vertikalno osvežavanje | 60Hz |
| Horizontalno osvežavanje | 30kHz - 99kHz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 1.07 milijardi boja |
| Prikljičci | 1x DisplayPort 1.2, 1x HDMI 1.4, 1x DVI, 1x VGA, 1x VGA D-sub, 4x USB 3.1, 1x3.5mm |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (Š x D x V) | 596.73 x 68.58 x 335.66 mm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33163 |
|---|---|
| Brend | AOC |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4038986186261 |
| Dijagonala | 27'' |
| Tip panela | IPS |
| Frekvencija | 60Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
35.499 RSD



Login and Registration Form