Acer 27" QG271BII Free Sync LED - gejmerski monitor
| SKU | 33173 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| EAN | 4710180388770 |
Nema na stanju
Cena:
23.499 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Acer 27" QG271BII Free Sync LED - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
Acer 27" QG271BII Free Sync LED 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. TFT LCD monitor (1.920 x 1.080) sa brzinom osvežavanja od 75Hz dizajniran je za gaming i svakodnevne poslove.

Ključne karakteristike:
- 27 inča
- TFT LCD
- 1ms
Specifikacija:
| Proizvođač | ACER |
| Tip | Monitor |
| Model | QG271BII |
| Boja | Crna |
| Veličina | 27 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | TFT LCD |
| Tip panela | VA |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Odziv | 1ms |
| Vertikalno osvežavanje | 75Hz |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Ostalo | Non-Glare |
| Prikljičci | 2x HDMI, 1x DisplayPort 1.2, 1x VGA |
| Ostalo | Ugao nagiba od 5 do 20° |
| Montiranje na zid | VESA 100mm x 100mm |
| Dimenzije (ŠxDxV) | 614 x 240 x 454 mm |
| Težina | 5.1kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 33173 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Vrsta | Monitor |
| Datum Izlaska | 21.11.2021 |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710180388770 |
| Dijagonala | 27'' |
| Format | Full HD |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 75Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
23.499 RSD



Login and Registration Form