Vrhunski IPS gaming monitor sa odzivom od 165Hz za sve gejming potrebe!
| SKU | 38222 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| EAN | 4710180695250 |
Nema na stanju
Cena:
26.999 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Acer 27" Nitro VG270S Full HD LED - idealan monitor za gaming premium kvaliteta.
Acer 27" Nitro VG270S Full HD LED 27-inčni monitor idealan je za gameplay na svim levelima. IPS monitor sa odzivom od 2ms i sa brzinom osvežavanja od 165Hz kreiran je za profesionalne igrače i impresivnu igru. Poseduje AMD FreeSync tehnologiju.
Ključne karakteristike:
- 27 inča
- 165Hz brzina osvežavanja
- 2ms
- AMD Free Sync
Specifikacija:
| Proizvođač | Acer |
| Tip | Monitor |
| Model | 27" Nitro VG270S Full HD LED |
| Boja | Crno-crvena |
| Veličina | 23.8 inča |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS LED |
| Tip panela | IPS |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Nativni kontrast | 1.000:1 |
| Dinamički kontrast | 100.000.000:1 |
| Osvetljenje | 250cd/m2 |
| Odziv | 2ms |
| Vertikalno osvežavanje | 165Hz |
| Adaptivna sinhronizacija | AMD FreeSync |
| Paleta boja | 16.7 miliona boja |
| Uglovi gledanja | 178° horizontalni, 178° vertikalni |
| Ostalo | 72% NTSC color gamut |
| Priključci | 1x DisplayPort, 2x HDMI 2.0, izlaz za slušalice |
| Zvučnici | Ugrađeni, 2x2W |
| Montiranje na zid | VESA 75mm x 75mm |
| Težina | 4.97 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 38222 |
|---|---|
| Brend | Acer |
| Vrsta | Monitor |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 4710180695250 |
| Konekcija | DisplayPort, HDMI |
| Dijagonala | 27'' |
| Boja | Crna |
| Tip panela | IPS |
| Format | Full HD |
| Model | Nitro Gaming |
| Odziv | 1ms-3ms |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Frekvencija | 165Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
26.999 RSD



Login and Registration Form