Prodaja ReDragon Tiger M709 gaming miš. Promo cena gejming periferija.
| SKU | 8046 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| EAN | 6950376749444 |
Nema na stanju
Cena:
2.599 RSD
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
Prodaja ReDragon Tiger M709 RGB gejmerski miš / promotivna cena.
Redragon Tiger M709 RGB gejmerski miš sa podesivom rezolucijom do čak 10.000 DPi. Crvenog Tigra odlikuje 6 programbilnih tastera, rezolucija je podesiva na 5 nivoa i odličnom ergonomijom. Kako bi gaming bio još lepši pobrinulo se pozadinsko RGB osvetljenje.

Ključne karakteristike:
- 6 programbilnih tastera
- Podesivost rezolucije do 10.000 DPi
- RGB pozadinsko osvetljenje
Softver za ReDragon Tiger M709 možete skinuti klikom OVDE
Specifikacija :
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Tiger M709 RGB |
| Senzor | Optički PMW3325 |
| Povezivanje | Žično, USB 2.0 full speed, 3.0 |
| Broj tastera | 7 (6 programbilnih) OMRON svičevi |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Izdržljivost tastera | ~ 5 miliona klikova |
| Podesiva rezolucija | Da, u 6 nivoa 500/1000/2000/3000/5000/10000 DPI |
| Osvetljenje | LED RGB - 3 moda Full Lighted,Breathing,Flash |
| Odziv | 1000 HZ |
| Ubrzanje | 20 G |
| On-the-fly memorija | Da, 5 modova |
| Dimenzije | 125 x 86 x 40 mm |
| Težina | 120 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno |
Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
Detalji
| SKU | 8046 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6950376749444 |
| Tip miša | Optički |
| Osvetljenje | RGB |
| Obavezan prikaz u katalogu | Da |
| Boja | Crna |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
Cena:
2.599 RSD




Login and Registration Form