Redragon Phoenix 2 M702 RGB gejmerski miš sa podesivom rezolucijom do čak 10.000 DPI. Čak 10 programbilnih tastera!
| SKU | 7431 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| EAN | 6950376750976 |
Nema na stanju
MP cena :
3.499 RSD
3.099 RSD
UŠTEDA 400 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ReDragon Phoenix 2 M702 RGB - gejmerski miš
Redragon Phoenix 2 M702 RGB gejmerski miš sa podesivom rezolucijom do čak 10.000 DPi. Crveni zmaj FINIKS u svojoj V2 verziji dolazi sa RGB osvetljenjem u 16.8 miliona boja i 3 moda rada. Teflonske podloške za glatkije kretanje po podlozi, 5 on-the-fly memorije na samom mišu. Čak 10 programbilnih tastera. Takođe, ukoliko želite da balansirate težinu mišu na raspolaganju Vam je 5 mini tegova od 2.4 g.

Ključne karakteristike:
- Podesiva rezolucija do 10.000 DPI
- 10 programbilnih tastera
- RGB pozadinsko osvetljenje
- 5 tegova od 2.4 g za idealno podešavanje težine miša
Specifikacija :
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Phoenix 2 M702 |
| Senzor | Optički |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Broj tastera | 11 (10 programbilnih) OMRON svičevi |
| Dužina kabla | 1.8 m |
| Izdržljivost tastera | ~ 10 miliona klikova |
| Podesiva rezolucija | Da, u 5 nivoa 500/1000/2000/3000/5000/10000 DPI |
| Osvetljenje | RGB |
| Odziv | 1000 HZ |
| Ubrzanje | 20 G |
| On-the-fly memorija | Da, 5 modova |
| Dodatno | 5 x 2.4 g tegovi |
| Dimenzije | 165 x 100 x 40 mm |
| Težina | 120 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 7431 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6950376750976 |
| Konekcija | USB |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 10000 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Crna |
| Odziv | 1.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
3.499 RSD
3.099 RSD
UŠTEDA 400 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja




Login and Registration Form