Mirage crvenog zmaja nudi visoku preciznost, kao i potpunu slobodu uz 2.4G wireless tehnologija sa optimizovanim odzivom za visoke gaming performanse. Izaberi najbolji miš za svoj setup!
| SKU | 7430 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| EAN | 6950376748478 |
Nema na stanju
MP cena :
2.799 RSD
2.499 RSD
UŠTEDA 300 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja
Besplatna isporuka za porudžbine preko 5.999 RSD
Opis proizvoda
Detalji
Opis proizvoda
ReDragon Mirage M690 - bežični gejmerski miš
Redragon Mirage M690 wireless gejmerski miš sa podesivom rezolucijom do čak 4800 DPi. Mirage crvenog zmaja nudi visoku preciznost, kao i potpunu slobodu uz 2.4G wireless tehnologija sa optimizovanim odzivom za visoke gaming performanse. Na raspolaganju Vam je 7 programbilnih tastera i 4 moda osvetljenja u 7 različitih boja. Ergonmija miša je sjajna, a završna obrada je na najvišem nivou.

Ključne karakteristike:
- Spas za sve iskrene ljubitelje kablova
- 7 programbilnih tastera
- Podesiva rezolucija do 4800 DPI
Specifikacija :
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Bežični gejmerski miš |
| Model | Mirage M690 Wireless |
| Senzor | Optički 385E+P3212 |
| Povezivanje | Wireless, 2.4G |
| Napajanje | 1 x AA baterija |
| Broj tastera | 8 (7 programbilnih) |
| Dužina kabla | / |
| Izdržljivost tastera | ~ 10 miliona klikova |
| Podesiva rezolucija | Da, u 6 nivoa 800/1200/1600/2400/3200/4800 DPI |
| Osvetljenje | LED |
| Odziv | 500 HZ |
| Ubrzanje | 10 G |
| Brzina praćenja | 30 IPS |
| On-the-fly memorija | Da |
| Dimenzije | 125 x 73 x 40 mm |
| Težina | 120 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno | Link proizvođača |
Detalji
| SKU | 7430 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Vrsta | Miš |
| Akcija | Redovna cena |
| EAN | 6950376748478 |
| Konekcija | Wireless |
| Tip miša | Optički |
| DPI | 4800 |
| Osvetljenje | RGB |
| Boja | Višebojna |
| Odziv | 500.000Hz |
Pitanja i odgovori
Recenzije
Napišite Vaše utiske o ovom proizvodu.
Pitanja i odgovori
Napiši pitanje
MP cena :
2.799 RSD
2.499 RSD
UŠTEDA 300 RSD
*Iskazana cena sa popustom važi za online kupovinu, kao i za kupovinu u prodavnicama za gotovinski način plaćanja




Login and Registration Form