| SKU | 25640 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
Prodaja ReDragon Centrophorus M601-3 gejmerski miš / promotivna cena.
Redragon Centrophorus M601-3 gejmerski miš dizjaniran da vaše igračke veštine podigne na jedan novi nivo zahvaljujući trenutnom reagovanju na klik, a pre svega zavhaljujući vrhunskom hardveru. Ovaj miš je dizajniran da sve svoje radnje kada je reč o klikovima radi u mikrosekundama, što stvara prednost u odnosu na konkurenciju. Miš je opremljen sa šest tastera od kojih su dva dizajnirana da od njih doprete palcem, a preostala četiri za svaki prst po jedan. Opremljen je DPI switcherom koji omogućava da trenutno prebacujete rezoluciju miša na gore ili na dole, omogućavajući da ostvarite potpunu tačnost u momentu kada vam je to najpotrebnije. Miš je isto tako opremljen sa osam 2.4g tegića koji omogućavaju veću preciznost kada je potrebno ostvariti precizno pucanje u igrama.

Ključne karakteristike:
- Podesivi tegići 8 x 24g
- Najprodavaniji low budget ReDragon miš sada je poboljšan
- Teflonske podloške
Specifikacija miša :
| Proizvođač | Redragon |
| Tip | Gejmerski miš |
| Model | Centrophorus M601 |
| Povezivanje | Žično, USB |
| Boja | Crna |
| Simetričnost | Ne, napravljen za desnoruke igrače |
| Broj tastera | 6 (2 programbilna) |
| Rezolucija | 3200 DPi |
| Osvetljenje | LED crveno |
| Dodatno | 8 tegića za podešavanje težine miša 24g |
| Teflonski klizači | Da |
| Dimenzije | 124 x 71 x 39 mm |
| Težina | ~ 140 g |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Razno |
Link proizvođača |
GAMES 4 ALL! NAJPOVOLJNIJE CENE IGRICA, KONZOLA I GAMING OPREME U SRBIJI.
| SKU | 25640 |
|---|---|
| Brend | Redragon |
| Akcija | Redovna cena |
| Tip miša | Optički |
| Osvetljenje | LED |
| Obavezan prikaz u katalogu | Da |
| Boja | Crna |




Login and Registration Form